VOUCHERY

DÁRKOVÝ POUKAZ,
který skrývá mnohem více,

než jsou pouze fotky. 


Rádi byste svým blízkým anebo sobě věnovali dárek v podobě profesionálního focení a nevíte, co od něho očekávat, respektive nevíte, jestli tímto dárkem spíše neuvedete obdarované do rozpaků?

Během několikaleté zkušenosti s fotografováním jsem shromáždila mnoho poznatků a zpětných vazeb. O ty nejčastěji opakované se tu s vámi podělím a zbytek si nechám pro sebe, abych vám nechala prostor pro představivost a vlastní názor.


Tímto dárkem zároveň věnujete i mnohem více, než jsou fotky samotné. U malých holčiček to může být splněný sen modelky, u velkých jako jsou naše maminky to je zážitek spojený s péčí o ně samotné, kde jsou obletované, opečovávané a hýčkané. Tatínkové, ač často protestují, nemůžou udržet slzu nad fotkou, kde jim jejich malé ratolesti skáčou po hlavě...a takhle bych mohla pokračovat donekonečna.

A tady pár důkazů místo slibů.


 


"Věřím, že lidé, co kříží naše cesty, nám něco dávají a můžeme se od nich učit. Přijdeš mi moc sympatická a máš v sobě něco nepopsatelného, jakože uklidňujícího. Ty dvě hodinky mi přišly hrozně krátké. Opravdu jsi na mě působila jako balzám na duši a věř mi, že jsem to ráno chtěla vzdát, malej křičel, teď nás všechny nacpat do auta, no prostě se mi chtělo brečet, že se to určitě nepovede a já nevím co ještě, a pak jsem byla neskutečně šťastná,že jsem to nevzdala a za odměnu odjížděla domů jako vyměněná, šťastná a odpočinutá. Ani nevíš, jak jsi mě v neděli dobila pozitivní energií, popravdě jsem se cítila jako po lázních nebo tak něčem. Opravdu Ti za to moc děkuji."

Napsala Hanka, která se u mě nechala fotit s manželem, novorozeným synem a dvěma pejsky. Nepřipravili si na mě úplně nejlehčí úkol, ale poprali jsme se s tím statečně.


"Marcelko, děkujeme. To bylo krásné ráno. Vybrala jsi dokonalou fotku na naladění. V sobotu večer mi Nelli v posteli říká: "Mamko, ta Marcelka mi dala znova chuť do života."

Napsala maminka, která focení věnovala své 11ti leté dceři.


"Dobrý večer Marcelko, snad vás tak můžu oslovit. Je po Vánocích a já jsem dostala, společně s manželem, nejkrásnější dárek. Byly to fotky od Vás našich dětí a vnoučátek. Fotili jste je ještě za krásného počasí v Krhanicích u řeky Sázavy, což je moje rodiště. Fotky jsou přenádherné, už tím místem, ale samozřejmě dětmi a Vámi. Jste prostě úžasná, máte neskutečný cit pro  fotku, pro pohyb dětí... Prostě nádhera. Moc vám děkuji za úžasný výsledek toho focení. Jak říkala malá Adélka: " Babi až to uvidíš, budeš brečet" a nekecala. Ještě jednou moc děkuji."

Napsala babička Eva. 

Přejete si takovýto dárek pro své milé? Voucher si můžete objednat přímo zde na stránkách.OBJEDNÁVKA VOUCHERU
Beru na vědomí, že spolu s odesláním kontaktního formuláře potvrzujete, že jste si zásady ochrany osobních údajů přečetli a rozumíte jim.