VOUCHERY

DÁRKOVÝ POUKAZ,
který skrývá mnohem více,

než jsou pouze fotky. 


"DAROVÁNÍM TOHOTO POUKAZU

ZÁROVEŇ VĚNUJETE

ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT"

Rádi byste svým blízkým anebo sobě věnovali dárek v podobě profesionálního focení a nevíte, co od něho očekávat, respektive nevíte, jestli tímto dárkem spíše neuvedete své milované do rozpaků?

Během několikaleté zkušenosti s fotografováním jsem shromáždila mnoho poznatků a zpětných vazeb. O ty nejčastěji opakované se tu s vámi podělím a zbytek si nechám pro sebe, abych vám nechala prostor pro představivost a vlastní názor, které, věřím, že nabudete brzy vlastní zkušeností.


Focení samotné, ale už i příprava na něj, je zajímavý proces. Klient ode mě dostává maximální péči od prvního kontaktu se mnou. Zodpovím veškeré dotazy, rozptýlím každé obavy, poradím, co si vzít s sebou a nenechám vás zpanikařit. Stejně jako pro vás i pro mě je důležité, aby průběh celého procesu byl zábavný a bez starostí. 

 

"Jsem si plně vědoma, že většina z nás není na objektiv a záři reflektorů zvyklá, a i na toto beru zřetel a se vším ráda pomohu."


Jak už jsem se zmínila, tímto dárkem zároveň věnujete i mnohem více, než jsou fotky samotné. U malých holčiček to může být splněný sen modelky, u velkých holčiček jako jsou naše maminky to je zážitek spojený s péčí o ně samotné, kde jsou obletované, opečovávané a hýčkané. Tatínkové, ač často protestují, nemůžou udržet slzu nad fotkou, kde jim jejich malé ratolesti skáčou po hlavě... a tak bych tu mohla pokračovat donekonečna.

A jako takové malé vodítko pro vás, kteří se ještě rozhodujete, pro vás tu mám pár slov. Jsou to zpětné vazby od mých klientů.


 


"Věřím, že lidé, co kříží naše cesty, nám něco dávají a můžeme se od nich učit. Přijdeš mi moc sympatická a máš v sobě něco nepopsatelného, jakože uklidňujícího. Ty dvě hodinky mi přišly hrozně krátké. Opravdu jsi na mě působila jako balzám na duši a věř mi, že jsem to ráno chtěla vzdát, malej křičel, teď nás všechny nacpat do auta, no prostě se mi chtělo brečet, že se to určitě nepovede a já nevím co ještě, a pak jsem byla neskutečně šťastná,že jsem to nevzdala a za odměnu odjížděla domů jako vyměněná, šťastná a odpočinutá. Ani nevíš, jak jsi mě v neděli dobila pozitivní energií, popravdě jsem se cítila jako po lázních nebo tak něčem. Opravdu Ti za to moc děkuji."

Napsala Hanka, která se u mě nechala fotit s manželem, novorozeným synem a dvěma pejsky. Nepřipravili si na mě úplně nejlehčí úkol, ale poprali jsme se s tím statečně.


"Marcelko, děkujeme. To bylo krásné ráno. Vybrala jsi dokonalou fotku na naladění. V sobotu večer mi Nelli v posteli říká - mamko, ta Marcelka mi dala znova chuť do života."

Napsala maminka, která focení věnovala své 11ti leté dceři.


"Dobrý večer Marcelko, snad vás tak můžu oslovit. Je po Vánocích a já jsem dostala, společně s manželem, nejkrásnější dárek. Byly to fotky od Vás našich dětí a vnoučátek. Fotili jste je ještě za krásného počasí v Krhanicích u řeky Sázavy, což je moje rodiště. Fotky jsou přenádherné, už tím místem, ale samozřejmě dětmi a Vámi. Jste prostě úžasná, máte neskutečný cit pro  fotku, pro pohyb dětí... Prostě nádhera. Moc vám děkuji za úžasný výsledek toho focení. Jak říkala malá Adélka: " Babi až to uvidíš, budeš brečet" a nekecala. Ještě jednou moc děkuji."

Napsala babička Eva. 

Přejete si takovýto dárek pro své milé? Voucher si můžete objednat přímo zde na stránkách.


OBJEDNÁVKA VOUCHERU