TĚHOTENSTVÍ&MIMINKA

Tyto dva velké mezníky vašeho života - těhotenství a narození vašeho miminka - fotografuji s velkým respektem ke všem zúčastněným. Jedná se o období velmi emotivní, plné citů, něhy a lásky. Vaše potřeby a zacházení se absolutně odlišuje od běžného života a takto k focení přistupuji.


Nejvhodnější dobu na těhotenské focení nejspíš rozpozná maminka sama. Většinou fotíme kolem 30.týdne těhotenství. Fotit je možné kdekoliv. Důležité je, aby se maminka cítila fyzicky dobře a svůj stav přizpůsobila výběru místa a stylu fotografování.


Novorozenecké focení, často už i v našich českých poměrech nazýváno "NEWBORN", probíhá do 14ti dní od narození miminka. Tady máte opět na výběr, jak bude focení probíhat. Jedna z možností jsou přirozené fotografie z domácího prostředí, kde zachycuji vás rodiče v prvních dnech s vaším nově narozeným miminkem, popřípadě i se sourozenci a nebo aranžované fotografie, kde se spíše zaměřujeme na stylizované pózy miminka.


Je samozřejmostí během fotografování respektovat potřeby miminka, jako je kojení a přebalování. Důležitá je pohoda a dobrá nálada. 


Stylizované fotografování je obvykle časově náročnější a je třeba počítat minimálně se třemi hodinami focení. Veškeré technické vybavení k tomuto určené jsem schopna dopravit k vám domu a vy nemusíte dojíždět někam, kde to neznáte. Vše se tak odehrává v teple vašeho domova. Termín společně hledáme, jakmile mi pošlete zprávu, že jste z porodnice doma. Předběžná domluva probíhá ještě zhruba 1-2 měsíce před termínem narození miminka.


Cena těhotenského focení začíná na  2750,-  a je individuální. Dostanete ode mě 20ks retušovaných fotografií v plném rozlišení. Pokud si budete přát více fotek, za každou fotku navíc si účtuji 90,-. Cena novorozeneckého focení je 3100,-. Fotografování probíhá u vás doma nebo v pražském ateliéru. Dostanete ode mě 20ks retušovaných fotografií v plném rozlišení. Pokud si budete přát více fotek, za každou fotku navíc si účtuji 90,-. Fotografie vám zašlu elektronicky a poštou na CD v ručně vyráběném dárkovém balení. Jak už jsem se párkrát na stránkách zmínila, mé klienty "nebalíčkuji". Cenu stanovuji na základě vašich požadavků a časové náročnosti. Cestovné do 20km zdarma, v případě delšího cestování účtuji příplatek 8kč/km. Velmi ráda vám přesnou cenu sdělím ještě před focením a to po vyplnění formuláře "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", který najdete pod galerií. Pozn. momentálně probíhá aktualizace webu a galerie se zobrazuje pouze na počítači, děkuji za pochopení a vše uvedeme co nejrychleji do pořádku.NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA TĚHOTENSKÉHO&NOVOROZENECKÉHO FOCENÍ
Termín pro mě slouží pouze orientačně
V případě, že jste zvolili variantu ANO, chceme, aby jste navštívila Vy nás, prosím o vyplnění adresy.
Beru na vědomí, že spolu s odesláním kontaktního formuláře potvrzujete, že jste si zásady ochrany osobních údajů přečetli a rozumíte jim.