SVATBY

Vážím si každého pozvání na svatbu a ctím její jedinečnost. Svatebním dnem proplouvám co nejnápadněji, ale zároveň jsem i psychickou podporou, průvodcem nebo pomocníkem. Někdy stmeluji hosty, jindy je mou prací zbavit nervozity vás samotné - klíčové ale je, že prostřednictvím fotoaparátu zachycuji to nejlepší z celého svatebního dne: emoce, štěstí, napětí i úlevu, nervozitu i lásku. Svatby jsou považované za jedno z nejnáročnějších témat a proto je důležité pečlivě zvolit tu správnou fotografku/fotografa. Je pouze pár věcí, které vám z tohoto vašeho dne zůstanou…Jsou to prstýnky a fotografie, které vám po zbytek života, budou váš den připomínat.Každé téma, každá fotografie, každý z vás… Každý moment je jedinečný a neopakovatelný. Stejným způsobem přistupuji i k úpravám každé jednotlivé fotografie. Během osobní schůzky, při přípravách i v průběhu samotné svatby se vás snažím poznat co nejlépe a co nejpečlivěji vystihnout váš styl a povahu. To vše je pro mne inspirací nejen při fotografování, ale i při finálních úpravách výsledných fotografií.


I vy jste spoluautoři! Nabízíte unikátní příležitost, krásné prostředí, společnost vám blízkých lidí, bezprostřední emoce a zároveň i odvahu a chuť podílet se na tvorbě. Jsem vždy velmi ráda, pokud mohu být součástí vaší svatby a navždy pro vás zachytit cenné a neopakovatelné okamžiky.


Každé téma, každá fotografie, každý z vás… Každý moment je jedinečný a neopakovatelný.Velmi ráda se s vámi sejdu osobně, kde se o mně dozvíte něco více a já na oplátku něco o vás. Probereme detailně vaše očekávání a přání ohledně svatby. Dozvíte se orientační cenový rozpočet, který vám do dvou dnů od naší schůzky upřesním a odešlu emailem. Ve chvíli, kdy je váš termín rezervovaný, zůstáváme v kontaktu po celou dobu vašich příprav. V případě, že vyvstanou na povrch nějaké otázky ohledně focení, jsem vám plně k dispozici a stejně tak i můžete žádat o radu či názor. Péče o klienta nekončí rozloučením se na svatbě, v kontaktu zůstáváme někdy i několik týdnů po svatbě a dolaďujeme detaily ohledně následném zpracování fotografií. Možnosti následného zpracování fotografií naleznete v připravované sekci PRODUKTY.V rámci svatebního focení nabízím také službu - předsvatební focení. Tato služba v sobě skrývá spoustu pozitiv. Jedno z největších, které z něho plyne, jak pro vás, tak pro mě, je možnost bližšího seznámení. Vy mě uvidíte pracovat ještě dříve, než přijde váš svatební den a zároveň již máte v ruce fotky ode mě, na kterých jste vy osobně. Už se nebudeme potkávat jako cizí lidé a stále máme ještě možnost volby se rozhodnout jinak.


Dnes se čím dál více objevují atypické svatby, jak svými tématy, zvyky i časovými harmonogramy, proto pokud máte speciální přání ohledně délky mého pobytu na vaší svatbě, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám moji cenovou nabídku sdělím po vyplnění formuláře, který najdete na konci stránky pod galerií.

 Orientační cenu sdělím ještě před naší osobní schůzkou a to po vyplnění formuláře "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", který najdete pod galerií. Pozn. momentálně probíhá aktualizace webu a galerie se zobrazuje pouze na počítači, děkuji za pochopení a vše uvedeme co nejrychleji do pořádku.

Volné svatební termíny vám velmi ráda zašlu na vyžádání.NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA SVATEBNÍHO FOCENÍ
V případě přejezdů prosím uveďte všechna místa.
Slouží pouze orientačně, nemá vliv na cenu.
Beru na vědomí, že spolu s odesláním kontaktního formuláře potvrzujete, že jste si zásady ochrany osobních údajů přečetli a rozumíte jim.