RODINA

Rodinné focení patří pro svou živelnost k mým nejoblíbenějším. Jedná se totiž o velmi uvolněné téma, kde tempo udávají převážně děti, popřípadě rodinní mazlíčci, které si s sebou samozřejmě na focení můžete také přivést. 


V momentě, kdy se setkáváme, přebírám pozornost dětí na sebe. Začnu s nimi komunikovat jako rovný s rovným a ony ve většině případech zjistí, že se není čeho bát a jejich neposednost obvykle funguje ve prospěch výsledných fotografií. Neříkám jim, co mají nebo nemají dělat, přirozenost a autenticita ve fotografiích v takovém případě funguje mnohem lépe než strojené pózování.


 

Přirozenost a autenticita ve fotografiích funguje mnohem lépe než strojené pózování.

 

 


Průběh a doba fotografování jsou do určité míry nepředvídatelné, ale trvají obvykle hodinu až dvě. Fotografování neukončuji do doby, než jsem si jistá, že si odnáším dostatečný počet kvalitních záběrů.  Vznikne spousta fotografií, ze kterých pak vybírám ty nejhezčí. Pokud si přejete z fotek vybrat sami, velmi ráda vyhovím, ale předem vždy upozorním, že fotky vždy vybírám podle svého nejlepšího uvážení a profesionálních zkušeností.


V momentě, kdy se všichni setkáváme, vzniká ještě mnohem více než jsou "jen" fotografie. Je to váš zážitek z fotografování a neopakovatelná vzpomínka, která zůstává vryta i v mé paměti.


Cena rodinného focení začíná na  2450,-  a je individuální. Dostanete ode mě 20ks retušovaných fotografií v plném rozlišení. Pokud si budete přát více fotek, za každou fotku navíc si účtuji 70,-. Fotografie vám zašlu elektronicky a poštou na CD v ručně vyráběném dárkovém balení. Jak už jsem se párkrát na stránkách zmínila, mé klienty "nebalíčkuji". Cenu stanovuji na základě vašich požadavků a časové náročnosti. Cena platí pouze pro jednu rodinu. Cestovné do 20km zdarma, v případě delšího cestování účtuji příplatek 8kč/km. Velmi ráda vám přesnou cenu sdělím ještě před focením a to po vyplnění formuláře "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", který najdete pod galerií. Pozn. momentálně probíhá aktualizace webu a galerie se zobrazuje pouze na počítači, děkuji za pochopení a vše uvedeme co nejrychleji do pořádku.NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA RODINNÉHO FOCENÍ
V případě, že jste zvolili variantu ANO, chceme, aby jste navštívila Vy nás, prosím o vyplnění adresy.
Beru na vědomí, že spolu s odesláním kontaktního formuláře potvrzujete, že jste si zásady ochrany osobních údajů přečetli a rozumíte jim.