PORTRÉTY

Profesionálně nafocené portrétní fotografie jsou dnes mimořádně populární a jejich použití sahá mnohem dále než jako klasický dárek babičce k Vánocům… A nejde jen o záviděníhodné profilové fotografie na sociálních sítích, které vzbudí řadu pozitivních komentářů. Jde zejména o zachycení vás, v konkrétním období vašeho života či ve specifické situaci, o mimořádnou vzpomínku na dané životní období.


Do portrétní fotografie jsem zařadila více témat, jelikož se žádnému z nich nevěnuji více ani méně než ostatním. Najdete zde fashion, sport, business, fitness, párové focení, glamour, akt i něco málo z beauty focení. Každé z témat si vyžaduje individuální přípravu i technické zázemí.


Vždy se přizpůsobuji vašim představám, zároveň ale radím, přicházím s kreativními nápady, které se mohou zdát netradiční, ale které na fotografiích vypadají velmi originálně a zajímavě. Portréty jsou krásná fotografická disciplína, která sahá mnohem dál než jen ke klasickému zmáčknutí spouště fotoaparátu - doslova vytváří otisk vaší duše, tak, jak ji vidím já. Momentky nebo pečlivě připravené studiové focení, v tom všem může být kouzlo nádherné portrétní fotografie.


Po celou dobu focení se z vás snažím dostat to nejlepší, co světu můžete v daný moment nabídnout.


Důležité je zachycení vaší podstaty, stejně jako vaší vizuální prezentace. Může se jednat o důležitý mezník vašeho života, může se jednat o dosažení určitého životního cíle, může to být jen tak, pro radost. Těch důvodů, proč mě navštívit s poptávkou portrétní fotografie, může být spousta. 


Cena portrétního focení začíná na  1550,- , zde se jedná např. o profesní fotografie nebo profilové foto na sociální sítě . Dostanete ode mě 5ks retušovaných fotografií v plném rozlišení. Pokud si budete přát více fotek, za každou fotku navíc si účtuji 90,-. Cena za fashion, beauty, fitness, prezentační nebo glamour fotografie začíná na 3550,-.  Získáte ode mě 10ks retušovaných fotografií v plném rozlišení. Pokud si budete přát více fotek, za každou fotku navíc si účtuji 90,-. Fotografie vám zašlu elektronicky a poštou na USB v ručně vyráběném dárkovém balení. Jak už jsem se párkrát na stránkách zmínila, mé klienty "nebalíčkuji". Tento druh fotografování je možné realizovat jak v ateliéru, tak v exteriéru. Cenu stanovuji na základě vašich požadavků a časové náročnosti. Vzhledem k tomu, že některá témata jsou časově i technicky náročnější, je třeba nacenění řešit individuálně. Cestovné do 15km zdarma, v případě delšího cestování účtuji příplatek 8kč/km. Velmi ráda vám přesnou cenu sdělím ještě před focením a to po vyplnění formuláře "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", který najdete pod galerií. Pozn. momentálně probíhá aktualizace webu a galerie se zobrazuje pouze na počítači, děkuji za pochopení a vše uvedeme co nejrychleji do pořádku.


 


Služba vizážistky není v ceně.
V případě, že jste zvolili variantu ANO, chceme, aby jste navštívila Vy nás, prosím o vyplnění adresy.
Beru na vědomí, že spolu s odesláním kontaktního formuláře potvrzujete, že jste si zásady ochrany osobních údajů přečetli a rozumíte jim.