OTÁZKY A ODPOVĚDI

KDE MŮŽETE FOTOGRAFOVAT?
V podstatě kdekoli. Fotografie mohou vzniknout v profesionálním ateliéru v Praze, ale i u vás doma, ve firmě, v přírodě nebo prostě kde si budete přát. Volbu prostředí budeme společně samozřejmě konzultovat tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal vašim představám a zároveň poskytl co nejlepší vizuální podporu fotografického záměru.

PŘIJEDETE K NÁM?
Velmi ráda za vámi dojedu kamkoliv. Sídlím v Bystřici u Benešova a v případě delšího cestování je třeba zohlednit spoluúčast na cestovném, které je možné předem stanovit.

JAKÉ FOTOGRAFIE DOSTANU?
Neupravené fotky neposkytuji. Fotím do formátu RAW, který je „pouhým“ souborem dat, se kterým je nutné dále pracovat. Výsledným fotografiím dám svůj cit, energii a rukopis… Výsledek považuji za mou práci, pod kterou se velmi ráda podepíši a kterou vám s láskou předám.

VYTISKNETE MI VÝSLEDNÉ FOTOGRAFIE?
V ceně je dodání elektronické podoby fotografií a odeslání CD v ručně vyráběném dárkovém obalu. Nicméně je možné se domluvit i na vytištění či podobě oblíbené fotografické knihy. Případně vám ráda doporučím, kde a jak můžete fotografie nejlépe vytisknout sami.

CHCI NAFOTIT SVATBU, JAK TO VLASTNĚ PROBÍHÁ?
Jak vy si budete přát. Většinou přijíždím už na přípravy nevěsty, pokud je to možné, nafotím i ženicha, následně samozřejmě příjezd hostů, předání nevěsty, odjezd, obřad, novomanžele, hostinu, tanec, dort… Je možné se domluvit na nafocení jakékoli fáze svatby. Avšak ne méně než 5 hodin účasti na svatbě. Fotografování při takovém rozpětí může trvat i 10 až 12 hodin. Cena takového fotografování je na dohodě. Během prvního týdne po svatbě dostanete zhruba 30 prvních fotek, na kterých je vidět průběh celého dne, následně dostanete domluvený počet zbývajících záběrů. O veškerých detailech se každopádně pobavíme na osobní schůzce.

CO JE PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ?
Předsvatební focení je možné realizovat kdykoliv před svatbou, trvá zhruba hodinu a fotek dostanete kolem 10ks. Jeho cílem je společně se ještě lépe poznat a vytvořit sadu konkrétních fotografií, které ukáží, jak nejlépe vám to spolu sluší, jaký styl focení vám vyhovuje a jakou vizuální cestou se pak v samotný svatební den vydat.

JAKÉ MÁTE CENY?
Ceník typu "balíčky" u mě nenajdete. Ke každému z vás přistupuji individuálně a netroufám si vás škatulkovat do "balíčků". Pokud si přejete vědět přesnou částku za vámi zvolené focení, vyplňte mi prosím formulář "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", kde vám obratem odpovím a sdělím vaši cenu.

MOHU DOSTAT VĚTŠÍ POČET FOTEK, NEŽ UVÁDÍTE?
Ano, samozřejmě. Přesnou cenu vašich extra fotografií vám sdělím po zpracování zakázky, kde zohledním náročnost úpravy dalších fotografií. Cena se pohybuje zhruba od 50kč/ks.