O MNĚ

Vítejte na stránkách mého portfolia.

Budu ráda, pokud se podíváte na výběr z mých fotografií a samozřejmě také pokud se rozhodnete využít mých služeb. 

Jsem člověk, který vstupuje do vašich životů, někdy i domovů a tak se sluší a patří o sobě napsat pár vět.

Napíšu to, v co věřím, že bude platné i za týden, za měsíc a doufám, že i za rok. Každým dnem se měníme a vyvíjíme, naše priority a zájmy se mění z hodiny na hodinu, ale co u mě přetrvává téměř neustále, je chuť jít dopředu. Být lepší, než jsem byla včera. A toto promítám do všech oblastí svého života.

Co to znamená pro vás? Pro vás to znamená to, že pokud mě navštívíte více než jednou, uvidíte to na fotkách. Při tvorbě těchto stránek jsem to viděla i já sama. Vybírala jsem z tisíce fotek, které prošly nějakým vývojem, který samozřejmě stále přetrvává a občas jsem sama žasla nad tím, jak je možné se po malých krůčcích dostat tak daleko. Cesta je ještě stále dlouhá ...

Jsem člověk zvídavý a učenlivý. Před pár lety mě postihl jakýsi amok, že v tomto životě stihnu splnit všechny sny své a ještě k tomu budu dopomáhat ostatním.

Pracovala jsem celý život ve službách a práce s lidmi  ke mně patří. Na služby jsem pes. Tak jako vyžaduji já sama kvalitní služby, tak ode mě vždy v ten daný moment dostanete to nejlepší.
Na těchto stránkách uvidíte portfolio výhradně a pouze jen ze zakázek, které si u mě objednali klienti. Nejedná se o fotografie z workshopů, kde pod vedením zkušeného fotografa tvoříte téměř dokonalé fotografie. Ani se nejedná o fotografie zinscenované, kde si necháte nalíčit "falešnou" nevěstu, která vám ochotně zapózuje na vámi známém místě a bez časového tlaku a na žádných mých fotkách nenajdete "kamarádku modelku" s její roztomilou rodinkou, které to na každé fotce sluší bez sebemenšího snažení, a její rodina je tak dokonalá, že by mohla jít rovnou na titulku časopisu Marianne. Nejsem zatím ani maminkou, takže všechny děti, které tu uvidíte, jsem si vlastnoručně pochytala a pracně přemluvila, uplatila a vyfotila v podmínkách občas ne úplně ideálních.

Na těchto stránkách je k vidění práce za období ne starší než je rok 2015 až do současnosti a to jest jaro 2017.

Více informací najdete v jednotlivých tematických sekcích, v otázkách a odpovědích, v obchodních podmínkách, které si prosím přečtěte - nebo mě přímo kontaktujte.

Budu se na vás těšit.

Marcela