FIREMNÍ A PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

Profesionální produktové nebo portrétní fotografie jsou v současnosti velmi důležité pro dotvoření celkového obrazu prezentace vaší společnosti. Koncept portrétů může určitým způsobem představovat či charakterizovat firemní kulturu jako takovou a zlepšovat či zpřesňovat její image. Kvalitní produktové fotografie pak jednoznačně pomáhají prosadit vaše výrobky na trhu a vymezit se vůči konkurenci.


Fotografie top managementu v přeneseném smyslu charakterizují společnost a její úspěchy, fotografie zaměstnanců a pracovního prostředí naopak pomáhají představit atmosféru na pracovišti a pomoci se získáváním nových kolegů. Společně pak pomáhají vytvořit povědomí o dané společnosti, která se tak stává více než logem a názvem, ale začne se u potenciálních i stávajících klientů spojovat i s konkrétními tvářemi - nebo místem, kde by lidé chtěli pracovat a stát se součástí příjemného a dynamického kolektivu. 


Vizuální kontakt je jedním z prvních a má skutečně silný potenciál oslovit vaše zákazníky či obchodní partnery nebo prezentovat produkty.


Fotografování je možné přímo u vás, ale samozřejmě i v atelieru nebo kdekoli, kde to pro vyjádření záměru a prezentování lidí či produktů spojených se značkou bude dávat vizuální a tematický smysl. Samozřejmostí je diskuse nad možnostmi a mé doporučení i následná realizace a dodání ručně upravených požadovaných fotografií.


Vizuální kontakt je jedním z prvních a má skutečně silný potenciál oslovit vaše zákazníky či obchodní partnery nebo prezentovat produkty… Nepodceňujte první dojem, který má v obchodní branži čím dál silnější váhu.


Cena fotografování pro firemní účely se STANOVUJE DOHODOU, stejně tak výsledný počet fotografií. Velmi ráda vám sdělím orientační cenu ještě před sjednáním osobní schůzky a to po vyplnění formuláře "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", který najdete pod galerií. Pozn. momentálně probíhá aktualizace webu a galerie se zobrazuje pouze na počítači, děkuji za pochopení a vše uvedeme co nejrychleji do pořádku.NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA FIREMNÍHO FOCENÍ
Beru na vědomí, že spolu s odesláním kontaktního formuláře potvrzujete, že jste si zásady ochrany osobních údajů přečetli a rozumíte jim.