DĚTI 

Fotografování dětí je většinou součástí rodinného focení. Je zde jen drobný rozdíl, kdy si na začátku určíme, zda se budeme více věnovat rodině jako celku nebo převážně jejím nejmladším členům. Proto jsem toto téma od rodinného focení oddělila. Děti jsou pro mě fascinující stvoření, které si zaslouží svoji vlastní stránku.


O průběhu focení dětí se zmiňuji u rodinného focení, ale jen ve zkratce, asi sami víte, jak to s vašimi ratolestmi je. Někdy jsou jak andílci a někdy se sami divíte, kde se to v nich bere. Proto prosím, žádná velká očekávání, přípravy a příkazy. S dětmi okamžitě navazuji kontakt, vyhodnocuji náladu a podle toho volím způsob komunikace a formu focení.


Během fotografování dětí používám co nejméně stylizace. Povím vám to asi takto! Stylizace jsou téměř nemožné. Od určitého věku ano, ale fotky ztrácí na lehkosti a přirozenosti. Děti jsou život, radost, láska, smích, pláč, nevinnost a spousta emocí. To vše se musí do naší fotografie vtěsnat. A proto je akčnost žádoucí.


Při fotografování dětí vznikají bezprostřední a zcela neopakovatelné fotografie.


Samotný průběh focení je čistě na naší domluvě. Časově se pohybuje zhruba kolem 1,5 - 2 hodin focení, formou procházky někde v přírodě nebo ve městě, s cukrárnou v dosahu. Pokud jste přijeli na focení s tím, že se to bude týkat pouze vašich dětí a během focení jste změnili názor a přáli byste si, abych  vás do focení zapojila, není problém. Pokud tomu tak je, tak jsem moc ráda, když k takovému rozhodnutí dospějete. Děti jsou dětmi jen na chvíli a vzpomínky nám nikdo nevezme. Vidím čím dál častěji, že fotografie má pro některé vysokou cenu. Takových lidí si velmi vážím, jelikož je lehké rozpoznat jejich životní priority.


Cena dětského focení začíná na  2450,-  a je individuální. Dostanete ode mě 20ks retušovaných fotografií v plném rozlišení. Pokud si budete přát více fotek, za každou fotku navíc si účtuji 70,-. Fotografie vám zašlu elektronicky a poštou na CD v ručně vyráběném dárkovém balení. Jak už jsem se párkrát na stránkách zmínila, mé klienty "nebalíčkuji". Cenu stanovuji na základě vašich požadavků a časové náročnosti. Cena platí pouze pro jednu rodinu. Cestovné do 20km zdarma, v případě delšího cestování účtuji příplatek 8kč/km. Velmi ráda vám přesnou cenu sdělím ještě před focením a to po vyplnění formuláře "NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA", který najdete pod galerií. Pozn. momentálně probíhá aktualizace webu a galerie se zobrazuje pouze na počítači, děkuji za pochopení a vše uvedeme co nejrychleji do pořádku.NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA FOCENÍ DĚTÍ
V případě, že jste zvolili variantu ANO, chceme, aby jste navštívila Vy nás, prosím o vyplnění adresy.